החלפה ותיקון גגות רעפים


לגגות רעפים שלל יתרונות ואין פלא שהם עדיין הגגות הנפוצים ביותר בבתים פרטיים בישראל.
גג רעפים הוא קל יחסית לגג יצוק בטון, בנייתו אומנם דורשת מומחיות אולם עבור בעלי מקצוע אין מדובר בעבודה מסובכת, גגות רעפים שנבנו כהלכה הם עמידים מאוד ואם ניזוקו ניתן לבצע בהם תיקונים. גם רמת הבידוד שמספקים גגות רעפים היא טובה למדי. עוד סיבה שרבים בוחרים בגג רעפים לביתם היא שמדובר בגגות נאים ומשום שניתן לבחור בין סוגי רעפים שונים אפשר לשוות לגג מראה כזה או אחר, הכול בהתאם להעדפות אישיות.

חברת יעקב הרשנבוים מתמחה בבנייה, החלפה, תיקון ותחזוקה של גגות רעפים, תיקון מרזבים וארגזי רוח.
בכל הנוגע לגגות רעפים אנו יודעים לספק כל פיתרון, החל מהקמת גג חדש, שיקום גג ישן, תיקון, החלפת רעפים שבורים, חיזוק קונסטרוקציות של גגות רעפים ועוד.
אנו מתחייבים לבצע עבורכם עבודה ברמה המקצועית הגבוהה ביותר, תוך שימוש בשיטות עבודה מתקדמות ובחומרים איכותיים. אנו מעניקים אחריות מלאה על כל עבודה שאנו מבצעים והמוניטין שלנו כחברה מובילה בתחומה מזה למעלה משלושים שנה מדבר בעד עצמו.

סוגי רעפים

מבנה הגג, המראה שלו והאופן בו יבוצעו בו תיקונים במידת הצורך נגזרים, בין היתר, מסוג הרעפים בהם נעשה שימוש. בישראל מקובל להשתמש באחד משישה סוגי רעפים ואלה הם: רעפי חרס, בטון, צפחה, פלדה, שינגלס ופוליקרבונט. עד לפני כעשר שנים היו רוב רובם של גגות הרעפים בישראל נבנים תוך שימוש ברעפי חרס או בטון.
רעפי חרס הם הרעפים הכתמתמים אדומים. גגות מרעפי חרס צריכים להיבנות בשיפוע של 35%. רעפים אלה מספקים בידוד תרמי טוב יחסית, קל להניח את הרעפים תוך שהם משתלבים זה בזה ויוצרים אטימה מוחלטת כל עוד אין חסימות לזרימת המים במורד הגג.
רעפי בטון ניתנים לצביעה בכל גוון אולם על פי רוב הם יהיו אדומים. רעפי בטון נחשבים עמידים וחזקים (בעת הליכה על גג רעפי בטון יש חשש קטן יותר לשבירת רעפים ביחס להליכה על גג רעפי חרס). גג רעפי בטון צריך להיבנות בשיפוע של 30% לפחות ומפאת משקלם קונסטרוקציית העץ התומכת אותם נבנית באופן איתן יותר מזו הנחוצה לשאת משקל של רעפי חרס.

שימוש ברעפי צפחה הוא מועט יחסית בארץ, מדובר ברעפים המסותתים מאבן הציפחה, מחירם גבוהה והם בעלי מראה יוקרתי.

רעפי פלדה הם רעפים רחבים בעלי מראה של פס הנוצר מחיבור של כמה רעפים גליים יחד. הנחתם פשוטה ומהירה יותר משל רעפי חרס או בטון. למרות ניסיון לשוות להם מראה "אותנטי" של גג רעפי בטון או חרס ניתן להבחין שמדובר בגג מסוג שונה, מודרני מעט יותר, ניתן להשתמש ברעפי פלדה בגגות בכל גודל ובכל שיפוע.

עונת הקיץ מתאימה במיוחד לביצוע החלפת גג רעפים

גגות רעפים שנבנו כהלכה הם עמידים מאוד ודורשים תחזוקה מעטה. עם זאת, ממגוון סיבות, יתכנו מקרים בהם יש לבצע תיקונים מסוגים שונים בגג רעפים, החל מהחלפת מספר רעפים שבורים, דרך חיזוק הקונסטרוקציה וכלה בהחלפת הגג כולו.
ככל שמדובר בתיקון שהיקפו רחב יותר כך יש לתכנן ולתזמן אותו בתשומת לב רבה יותר. החלפת גג רעפים ישן בחדש הוא פרויקט הדורש מספר ימים להשלמתו, חשוב מאוד להקפיד לבצע החלפה כזו רק כשאין סיכוי לגשם לאורך כל ימי העבודה.
יוצא איפה שעונת הקיץ מתאימה במיוחד לביצוע החלפת גג רעפים. אם אתם סבורים שגג הרעפים שלכם מתיישן וייתכן ויהיה צורך להחליפו, נצלו את העובדה כי הקיץ בפתח. צרו עמנו קשר ונוכל לבדוק עבורכם את מצב הגג, למסור לכם דו"ח מפורט ואם יתברר שאכן נדרשת עבודה רחבת היקף, עד כדי החלפת הגג כולו, נוכל לתזמן את ביצועה כך שניתן יהיה להשלים את המהלך באופן מאורגן ומסודר במהלך תקופה בה מזג האוויר בהיר ויבש.
החלפת גג רעפים בקיץ תבטיח שאל החורף תגיעו כשמעל ראשיכם גג רעפים חדש המתאים לספק לביתכם את ההגנה הנדרשת גם במהלך הסופות העזות ביותר.

יעקב הרשנבוים פועל באזורים חולון, רמת גן, ראשון לציון, אזור השרון, הרצליה, תל אביב, בני ברק ופתח תקווה.