הרחקת יונים בשרון

יונים הן ציפורים מבויתות למחצה, בני האדם החלו לגדל יונים כבר לפני כמה מאות שנים והשתמשו בהם לצרכי העברת מסרים (יוני דואר) כמו גם למאכל (במקומות שונים בעולם אוכלים בשר יונים כמו גם את ביציהן).
היונים הסתגלו היטב לחיים בסביבת בני האדם וכך אנו נתקלים לא פעם בלהקות גדולות של יונים אפילו בלב ליבן של ערים הומות. התנחלות של יונים בכוכים וחללים בבתי מגורים או מבני תעשיה עשויה לגרום לנזקים לרכוש כמו גם למפגעים תברואתיים. ידוע שיונים נושאות מחלות בהן בני אדם יכולים להידבק אם נחשפים לצואת היונים. באזור מחייתם מצויה צואה כזו בשפע, היא מתייבשת ואבק צואה נישא גם ברוח.

מלבד נזק כגון סתימות מרזבים, ריקבון בעץ וסכנות בריאותיות, התנחלות יונים גורמת לריח לא נעים, נוצות מלכלכות, לשלשלת על כביסה, על קירות הבית, על הגג, על המרפסת ועוד.
מכל הסיבות הנ"ל מומלץ מאוד לנקוט מיד בפעולה כדי להרחיק יונים מגג הבית או כל אזור אחר בו הן החלו להתמקם.

הרחקת יונים במרכז

חברת יעקב הרשנבוים מתמחה בתחום הגגות, תיקון מרזבים, ארגזי הרוח והרחקת יונים באזור השרון והמרכז. אנו נדע להציע לכם את הפתרון המתאים ביותר מבין כל שיטות הרחקת היונים הקיימות. מוניטין של למעלה משלושים שנות ותק בתחום מדבר בעד עצמו, בין הערכים שחרטנו על דגלנו נמצאים אמינות, מקצועיות, הענקת שירות מושלם ואחריות ארוכת טווח לכל עבודה שאנו מבצעים.

שיטות להרחקת יונים

חשוב לציין כי אנו איננו משתמשים ברעלים כלשהם לשם הרחקת יונים. שיטות הרחקתם הן מכאניות, דהיינו הצבת מכשולים למיניהם המונעים מן היונים לנחות, לטייל או לחדור אל חללים בהם הן עשויות לבנות קיניהן. השיטות העיקריות המשמשות להרחקת יונים הן:

  • התקנת רשתות על גבי פתחים אל חללים שיונים עשויות לחדור אליהם, מסתורי כביסה למשל.
  • התקנת דוקרני נירוסטה למנוע מיונים אפשרות לנחות על אדני חלונות, ספים, ארגזי רוח ועוד.
  • סתימת מקומות צרים מן הסוג בהם יונים אוהבות לקנן (כגון פתחי אוורור, צינורות, כוכים וכד').
  • שימוש בחומרים מרחיקי יונים (שוב חשוב לציין כי אין מדובר בחומרים הפוגעים ביונים אלא רק כאלה ההופכים את המשטח לכזה שלא נעים להן לנחות ולשהות עליו).
  • התקנת סלילי קפיץ המונעים מהם את האפשרות לנחות (בדומה לדוקרני הנירוסטה).

אנו בחברת יעקב הרשנבוים משתמשים רק באמצעים האיכותיים ביותר ובשיטה המתאימה ביותר בכל מקרה לגופו. כך למשל הרשתות עימן נסגור גישה לחללים בהם יונים מתנחלות יהיו מן הסוג העמיד ביותר כך שיאריכו ימים. גם על הפן האסטטי אנו נותנים דעתנו והביצוע המקצועי מבטיח שלא יגרע ממראה המבנה רק בשל תוספת האמצעים להרחקת יונים.

יש הסבורים שיוכלו להרחיק בעצמם יונים שהתנחלו כך שהפכו למפגע. חשוב לזכור שפניה לבעלי מקצוע מביאה עימה יתרונות רבים, הפתרון שיוצע לכם יהיה כזה שיפתור את הבעיה אחת ולתמיד, מסירת ביצוע התקנת האמצעים להרחקת יונים לידיים מקצועיות מבטיחה שהעבודה תיעשה באופן מושלם ובטוח, עניין חשוב שהרי פעמים רבות מדובר בעבודה בגובה.